rugpjūčio 22, 2016

Kaimo turizmo sodyba „Tarp liepų“

 

Kaimo turizmo sodyba „Tarp liepų“ yra tarp Starkonių ir Medinos miškų, prie ilgiausios Lietuvos upės Šventosios, į kurią, sodybai priklausančioje teritorijoje, įteka Jaros upė. Šią, dviejų upių ir vandens maršrutais turtingą, vietovę pamėgę baidarininkai, o, gamtos ir istoriniais įvykiais besidomintys, svečiai turi galimybę aplankyti daug lankytinų vietų šiose apylinkėse. Visada džiaugiamės galėdami pasidalinti svetingumu, pasididžiuoti sodyboje saugomais protėvių sendaikčiais, bylojančiais turiningą praeitį ir teikiančiais ramybę bei gerą aurą.

IMG_1855????????????????????????????????????

Galėsite mėgautis gamtos ramybe ir įdomiai leisti laisvalaikį. Turėsite progą dviračiais pakeliauti 1863 -1864 m sukilėlių takais, pasigrožėti tarp miškų II-ojo Pasaulinio karo metais pastatyta unikalia medine Inkūnų bažnytėle, čia kuriamu „ATMINTIES“ skulptūrų parku, atsigaivinti ”stebuklingo Inkūnų“ šaltinio vandeniu, pasivaikščioti ar apvažiuoti, pažymėta dviračių maršruto trasa, apylinkes. Daug sužinoti apie šias vietas jums padės čia įrengti informaciniai stendai. Miškų glūdumoje išnykę ir dar likę kaimai, senos kapinaitės liudija ilgą, turiningą čia gyvenusių žmonių praeitį su įvairiais istoriniais įvykiais.

Sodyba ,,Tarp liepų“ – senų laikų dvasios ir šiuolaikinio komforto derinys tiek ramaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams. Čia populiari vieta savaitgaliniams įmonių renginiams, nes didelė teritorijų erdvė, vos ne kieme prasidedantis miškas, tvenkiniai, sporto aikštelės, upių maršrutai baidarėms ir galimybė pravesti seminarus ar konferencijas kiek kitaip, vilioja visus norinčius atitrūkti nuo miesto triukšmo ir ritmo.

???????????????????????????????????? ??????????????

Kultūringų grupių, vertinančių jaukumą, kultūrą ir švarą laukiame ištisus metus. O Jūsų laukia geras poilsis ir pažintis su nuostabios gamtos istorijos ir kultūros turtais apdovanotu kraštu.

didz. pirtisIMG_2842

Ramaus poilsio mėgėjus, kviečiame pasinaudoti poilsiniais kelialapiais darbo dienomis nuo sekmadienio 15 val. iki penktadienio 11 val. Jiems taikomos ypač palankios kainos:

2 asm – 300 eur

3 asm – 340 eur

4 asm – 400 eur

5 asm – 435 eur

6 asm – 450 eur

7 asm – 520 eur

8 asm – 585 eur

9 asm – 655 eur

10 asm – 725 eur

 

Daugiau išsamesnės informacijos apie sąlygas ir kainas: www.tarpliepu.lt

Rašyti: Sodyba@tarpliepu.lt

Skambinti:Tel. 8 682 38142

Mus rasite: Ragaišių kaimas 3, Debeikių sen. Anykščių rajonas, Lietuva

Koordinatės: 55.642353, 25.266130

krepšinis 3 medinis namas su atremontuotu tiltu.II JPG didz. pirtis žygis Šventąja 1 IMG_1855 IMG_2842

Komentarai

Parašykite komentarą